* Ylang Ylang * esenciálny olej 15ml

Vypredané Emocionálna rovnováha, srdcovo cievny a hormonálny systém.

Používaný vždy na ošetrenie pokožky, proti hmyzu, aj utíšenie po uhryznutí hmyzom. Na podporu hustých, lesklých a žiarivých vlasov. Historicky používaný aj na: pocit ľahkého trávenia bolesti žalúdka, regulovanie tlkotu srdca a dýchania. Francúzi používajú pri: prežívaní smútku, dysharmónií organizmu, nevyrovnanosti, zlom metabolizovaní cukru, duševnej únave, frigidnosti, vypadávani vlasov. Pôsobí upokojujúco, má sedatívne vlastnosti. 

Aromaticky ovplyvňuje sexuálnu energiu a posilňuje vzťahy, stimuluje nadobličky a pomáha ukľudniť sa, relaxovať, zmierniť hnev. Je uznaný za bezpečný na vnútornú konzumáciu ľuďmi - 1 kvapka do 1 čajovej lyžičky medu alebo do 200 - 400 ml nápoja. Pri lokálnom použití sa môže aplikovať bez riedenia. Patrí medzi bylinky používané v parfumoch a v kozmetickom priemysle do pleťových krémov.

56,00 €

Zaujímavosťou je, že pôvodne divé kvety nemali žiadnu vôňu, cez selekciu a klonovanie dnes máme túto jedinečnú vôňu, priam afrodiziakálnu. Bol používaný na pokrytie postele mladomanželov v ich svadobú noc.

  • Kvapnite Ylang Ylang do kúpeľa na relaxáciu.
  • Obnovte svoju pokožku aromatickou parnou saunou pomocou esenciálneho oleja Ylang Ylang.
  • Dajte si na zápästie sladký, kvetinový parfum, vhodné na použitie do aroma šperkov
  • Pridajte Ylang Ylang do frakcionovaného kokosového oleja ako hlboký vlasový kondicionér.
  • Vezmite interne na podporu antioxidantov.