* Serenity™ Restful Blend * zmes esenciálnych olejov 15ml

Upokojujúca zmes, aj pre deti a bábätká

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: levanduľa, majorán, rumanček rímsky, ylang ylang, havajské santalové drevo a výťažok z vanilkových semien

Táto upokojujúca a relaxačná zmes upokojuje a zmierňuje pocity stresu, vzrušenia a úzkosti, čím napomáhajú telu udržiavať si svoj prirodzený stav zdravia. Taktiež uvoľňuje zvýšené napätie svalov a upokojuje nervy a utišuje emócie. Má sedatívne vlastnosti, navodzuje pocit sebalásky, sebavedomia a šťastia. Táto zmes ovplyvňuje predovšetkým nerový systém a emocionálnu rovnováhu. Aromaticky je vhodná v období stresu, vypätia, prežívania smútku po strate blízke osoby a pod. Vďaka všetkým vplyvom, ktoré má táto zmes na telo a myseľ, sa zlepšuje aj cirkulácia krvi do mozgu a tým pádom aj okysličovanie mozgu a zmierňujú sa bolesti hlavy.

59,00 €

Veľmi vhodná zmes aj pre deti, aj pre bábätká, pomáha pri poruchách pozornosti, pri hyperaktivite, nespavosti, duševnej únave, zmierňuje škrípanie zubami, zmierňuje svrbenie pokožky. Táto zmes pomáha pri zbavovaní sa rôzných závislosti.