* Balance™ * zmes esenciálnych olejov 15ml

Rovnováha, depresie, strach, záchvaty, kŕče, okysličovanie.

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: smrek, gáfrovník lekársky, vratič, kadidlo, rumanček kamilkový. Je to uzemňujúca zmes, a to fyzicky aj emocionálne. Táto zmes napomáha pri upravovaní rôznych problémov týkajúcich sa svalov, kostí, kože, nervového systému a emocionálnej rovnováhy. Aromaticky môže pomôcť uviesť telo aj myseľ do rovnováhy. Rozptyľujeme vo vzduchu kdekoľvek a kedykoľvek je to možné. Stabilizuje telo a vytvára rovnováhu. Pomáha na zlepšenie výmeny kyslíka. Uvoľňuje emocionálne bloky. Vytvára pocit pokoja a mieru, relaxuje telo i myseľ. Pomáha očistiť pečeň a upokojiť lymfatický systém. Pomáha zbaviť sa hnevu. Pomáha okysličovať šuškovité teliesko a podmozgovú žľazu. Posilňuje pozitívny životný postoj. Redukuje návaly tepla, záchvaty, žiaľ, smútok, výkyvy nálady. Môže pomôcť pri depresiách. Vhodný aj pre ľudí trpiacich Parkinsonovou chorobou - používame aromaticky a masážou tela.

32,00 €

Ja osobne odporúčam túto uzemňujúcu zmes komukoľvek. Deti to krásne ukľudní a upokojí, podporí pokojný spánok, pomáha pri fyzickej aj psychickej úľave. Pracujúci ľudia oceňujú túto zmes pri nadmernom preťažení, pri pracovnom strese, po namáhavom dni pomáha dobre zaspať. Mamičky majú každý deň náročný popri tom všetkom, čo zabezpečujú, a táto zmes im pomáha všetko zvládať s väčším pokojom a kľudom, a s elimináciou stresu. 

Naši klienti aj u nás v Centre Vital Spa majú túto zmes zaradenú medzi najobľúbenejšie zmesi esenciálnych olejov. Rada ju používam pri kozmetike na masáž dekoltu a trapéz, pri antistresovej masáži, pri masáži chodidiel.