* Passion™ Touch * riedená zmes esenciálnych olejov 10ml

Inšpirujúca zmes, vášnivá energia

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: kardamóm, škorica, zázvor, klinček, santalové drevo, jazmín, vanilka, damián a frakcionovaný kokosový olej doterra. Je to inšpirujca zmes, ktorá v nás prebúdza pocity nadšenia, vášne a radosti. Na jednej strane nás táto zmes nakopne do života a pomôže v období, keď máme pocit, že žijeme v rutine a v stagnácií a že sa vlastne už nudíme. Na druhej strane táto zmes disponuje úžasnou vášnivou arómou a energiou, takže nám vie pekne okoreniť aj náš sexuálny život, ktorý si lepšie vychutnáme aj vďaka tomu, že táto zmes zvyšuje prekrvenie tela a celkovú cirkuláciu. Je to vôňa, ktorou by mala disponovať každá žena aby svojho muža dostala presne tam, kde chce. Pomáha aj k lepšej cirkulácií lymfatického obehu a pôsobí antivúrusovo a antibakteriálne.

42,00 €

Táto  VÁŠNIVÁ  zmes je vhodná pre každú ženu ako prírodná náhrada parfumu. 

Prípravky vo verzií TOUCH používame lokálnou aplikáciou na pokožku zvonka, je to esenciálny olej plus frakcionovaný kokosový olej doterra. 

Aplikujeme na oblasti srdca, hrudného koša, chodidlá, zápästia, popod nos, spánky, čelo, zátylok, každý si nájde svoje miesto na tele, kde je mu to najpríjemnejšie a najužitočnejšie.