* Motivate™ Touch * riedená zmes esenciálnych olejov s Roll On 10ml

Povzbudzujúca zmes, ktorá nás motivuje

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: mäta pieporná, klementínka, koriander, bazalka, citrus yuzu, medovka, rozmarín a vanilka. Je to povzbudzujúca zmes, ktorá nás motivuje. Tieto bylinky sú často používané pri pocitoch frustrácie, strateného zmyslu života, pri neúspechu, pri nízkom sebavedomí, keď nás už nič nebaví, lebo nič nemá zmysel. Vtedy siahneme po tejto motivujúcej zmesi, ktorá v nás prebudí nové pocity, inšpiruje nás, začneme mať nové nápady a lepšie sa pohneme ďalej. Opäť je táto zmes osviežujúca nielen vôňou ale aj pocitovo a preto je veľmi vhodná na aplikáciu priamo na telo počas hurúcich a teplých dní. Potláča negatívne emócie, pochybnosti, cynizmus, pesimizmus. Prináša viac odvahy a viery. 

Veľmi vhodná zmes aj bežne do práce, keď potrebujem byť tvoriví a kreatívni.

23,00 €
Prípravky vo verzií TOUCH používame lokálnou aplikáciou na pokožku zvonka, je to esenciálny olej plus frakcionovaný kokosový olej doterra.

Aplikujeme na oblasti srdca, hrudného koša, chodidlá, zápästia, popod nos, spánky, čelo, zátylok, každý si nájde svoje miesto na tele, kde je mu to najpríjemnejšie a najužitočnejsie.