* Mito2Max™ * 60 kapsúl

Energia, vitalita, nervový systém

Každé ľudské telo sa skladá z triliónov buniek. Počas starnutia sa mitochondriálne funkcie nášho tela stávajú menej efektívnymi. Športy a aktivity, ktoré sme si užívali v mladosti, nám už nemusia prinášať toľko potešenia. Niektorí ľudia sa snažia zvýšiť si úroveň energie kofeínom a inými stimulantmi. Mito2Max je jedinečná receptúra spoločnosti dōTERRA s obsahom acetyl-L-karnitínu ako hlavnej zložky, pričom je vytvorený na podporu zdravého životného štýlu. Taktiež obsahuje Oligonol®, jedinečnú antioxidačnú zmes s obsahom biologicky aktívnych polyfenolov z liči a zeleného čaju. Táto zmes môže pozitívne ovplyvniť náladu a upokojiť nervový systém.

Podporte svoj zaneprázdnený životný štýl patentovanou receptúrou štandardizovaných rastlinných výťažkov a metabolických kofaktorov. • Podporuje pozitívnu náladu počas dňa. • Použite ako dlhodobú náhradu kofeínových nápojov.

69,67 €

Požite 2 kapsuly denne s jedlom. Nepoužívajte pred spaním.

Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľa-dom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Nepoužívajte, ak je ochranná fólia porušená alebo chýba. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Zloženie: extrakt z rastliny Boswellia serrata (kyselina beta-boswellová), extrakt z koreňa šišiaka (bajkalín), extrakt z pestreca mariánskeho (silymarín), extrakt z ananásu (bromelaínové proteázové enzýmy), extrakt z rastliny Polygonum cuspidatum (resveratrol), extrakt z listov zeleného čaju, extrakt z granátového jablka, extrakt z koreňa kurkumy (kurkumín), extrakt z hroznových semien (proantokyanidíny), extrakt zo sezamových semien, extrakt z borovicovej kôry, Acetyl-l-karnitín, kyselina alfa-lipoová, koenzým Q10, kvercetín, extrakt z listov Ginka dvojlaločného, zmes na nepokojný žalúdok (mäta pieporná, zázvorový koreň a rascové semiačko).