Levanduľa Touch * Lavender Touch * riedený esenciálny olej s roll on aplikátorom 10 ml

Pokožka, spánok, malé deti

Lavender TOUCH je riedená forma - kombinácia levanduľového esenciálneho oleja s frakcionovaným kokosovým olejom, s roll on aplikátorom. Levanduľa je bylinka relaxu, uvoľnenia, utíšenia, upokojenia. Navodzuje pokojný a kvalitný spánok obzvlášť pri malých deťoch.  Levanduľa je bylinka relaxu, uvoľnenia, utíšenia, upokojenia. Bylinka kvalitného spánku. Pomáha znižovať krvný tlak, osobnú skúsenosť mám pri jednoduchom masírovaním ušných lalôčkov. Je to olej pre pokožku, upokojuje, veľmi vhodné aplikovať na pleť, ktorá trpí akné a vyrážkami. Výborná po uštipnutí hmyzom, na slnečné podráždenie kože, popáleniny. Odháňa mole a komáre. Neutralizuje pleseň. Pomáha podporovať lymfatický obeh. Môže sa užívať vnútorne, napríklad na prípravu levanduľového čaju. Vhodná pre deti. Pre tehotné v miernej miere, individuálne. Po osobnej skúsenosti odporúčam pri detských očkovaniach - aplikácia lokálne na mieste, kde bude očkovanie, väčšinou stehná a ruky, 2-3 krát počas pár hodín v deň očkovania, aj na spánky, pre zníženie stresu z lekárskeho prostredia. 

21,67 €

je jedným z najznámejších éterických olejov na planéte. Jej účinky sú mnohostranné. Môžeme ju použiť na upokojenie popálenín a regeneráciu buniek. Nekľudnému spáčovi pomáha vyvolať pokojný spánok a zmierňuje bolesť pri ranách a odreninách. Pridajte niekoľko kvapiek levandule na vankúše, posteľnú bielizeň alebo spodok chodidla, aby ste sa uvoľnili a pripravili sa na pokojný nočný spánok. Vďaka všestranným vlastnostiam sa levanduľa považuje za nevyhnutný olej, ktorý treba mať vždy po ruke.

Levanduľa je adaptogén (ako mäta pieporná). To znamená, že sa môže prispôsobiť potrebám tela a vo svojom veľmi zložitom zložení uvoľňuje len tie zložky, ktoré človek potrebuje. Potom môže niekoho upokojiť, iného zas posilniť a dodať energiu. Takisto pomáha ostatným olejom dobre spolupracovať.. Spája a prepojuje všetky komponenty tak, aby prinášali maximálny úžitok všetkým telesným systémom. Môže modulovať náladu, uľavuje pri úzkostiach. Pomáha pri hojení rán a poškodení tkanív, najmä pri popáleninách.Levanduľa má všestrannú, neagresívnu povahu. Jej použitie je jednoduché a ľahké. Pomáha uvoľniť od bolesti. Vhodná pri vyčerpaní, horúčkach, kŕčových záchvatoch, menopauze.