* Forgive™ Touch * riedená zmes esenciálnych olejov 10ml

Obnovovacia zmes, pomáha nám odpustiť

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: smrek, bergamot, borievku, myrhu, tuju, cyprus nutkovský, tymián a citronela. Je to obnovovacia zmes potláčajúca negatívne emócie a podporuje odpúšťanie. Oleje v tejto zmesi sú predmetom skúmania vďaka svojim účinkom na emocionálnu rovnováhu tela, prinášajú spokojnosť, úľavu a duševnú rovnováhu. Táto vôňa je osviežujúca vďaka mäte a preto sa veľmi dobre hodí na teplé a horúce obdobie roka. Môžeme aplikovať aj na zátylok. Na večer môže telo trošku nabudiť. Vďaka zloženiu je táto zmes aj antivírusová so sedatívnymi vlastnosťami. Čistí náš respiračný systém a tým nám podporuje "opäť sa nadýchnúť a ísť dalej" aj z emocionálneho hľadiska. Uvoľňuje dýchanie. Keď sa kvôli smútku a plaču nevieme nadýchnúť, jemne si natrieme túto zmes na oblasť hrudníka, a popod nos.

19,00 €

Z voľného prekladu názvu tejto zmesi je nám známe, že táto zmes pomáha " odpustiť ". Prekonať rôzne ťažšie obdobia nášho života a sklamania.

Prípravky vo verzií TOUCH používame lokálnou aplikáciou na pokožku zvonka, je to esenciálny olej plus frakcionovaný kokosový olej doterra s guličkou roll on, pre jednoduchšiu aplikáciu.

Aplikujeme na oblasti srdca, hrudného koša, chodidlá, zápästia, popod nos, spánky, čelo, zátylok, každý si nájde svoje miesto na tele, kde je mu to najpríjemnejšie a najužitočnejsie.