* Elevation * zmes esenciálnych olejov 15ml

Rozveseľujúca zmes, nálady, šoky

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: lavandin, levanduľa, tangerinka, elemi, myrta citrónová, medovka, ylang ylang, osmant, hawajské santalové drevo. Je to rozvesuľujúca zmes, ktorá vytvára energetickú vôňu na stimulovanie chémie tela, keď sa človek cíti apatický a smutný. Často používaná pri úzkosti, depresiách, žiali, pospartálnej depresii, šoku, strese. Povznesie náladu a pomáha aj pri chudnutí. Harmonizuje telo a prehĺbuje uvoľnenie. Elemi pomáha upokojovať nervy a má antidepresívne a sedatívne účinky. Opäť tu máme osmant, ktorý sa používa v tých najvzácnejších a najdrahších parfémoch, má schopnosť privolať úsmev na tvári. Hawajské santalové drevo taktiež pomáha upokojovať a harmonizovať, vyrovnáva a uľaví od nervového napätia. Všetky oleje v tejto zmesi napomáhajú pri upravovaní rôznych problémov týkajúcich sa emocionálnej rovnováhy. Aromaticky táto vôňa napomáha aj posilniť pocity ocenenia samého seba.

54,00 €

Po použití priamo na pokožke, sa 12 hodín vyhnite priamemu slnečnému žiareniu alebo soláriám.

Zmes môžeme použiť aj pri bežnej chrípke, aby sme sa trošku rozveselili a podporili hojenie tela aj na emocionálnej úrovni. Okrem telesných systémov má priaznivé účinky aj na emocionálny systém.

Táto zmes Elevation a aj Cheer patria medzi moje najpoužívanejšie zmesi na môjho skoro 3 ročného syna, pri výkyvoch nálady a pri prejavoch vzdorovania.