* Deep Blue™ * zmes esenciálnych olejov 5ml

Kosti, šľachy, kĺby, väzivové tkanivá

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: gaultéria, gáfor, mäta pieporná, vratič, rumanček kamilkový, slamienka a osmant. 

Zmes na úľavu. S obľubou ju používajú atléti a športoví nadšenci na uvoľnenie svalov a tela po namáhavej činnosti. Po dlhých hodinách strávených za počítačom si vmasírujte zmes esenciálnych olejov Deep Blue do prstov, zápästí, pliec a krku. 

Zmes je vhodná pre ľudí trpiacimi zápalmi a bolesťami pohybového aparátu. Vhodná zmes na masáž chrbta, s obľubou ju používajú aj maséri. Vhodná na modriny a pri svalovom napätí. Môže pomôcť pri hyperextenzii krku. Gaultéria dodáva tejto zmesi vlastnosti imitujúce kortizón. Gáfor má uvoľňujúce a upokojujúce účinky pri bolesti a zápale pohybového aparátu. Mäta je vhodná aj na poškodené tkanivo a má chladivý účinok. Vratič je silne proti bolesti a proti zápalu a pomáha pri nízkom krvnom tlaku. Vďaka slamienke táto zmes čistí krv a zlepšuje obehové funkcie. Slamienka je silne protizápalová a redukuje zápal aj v blanách mozgu, a na duchovnej úrovni uvoľňuje hnev. 

48,00 €
Please select variants first

!!! Túto zmes nikdy nepožijeme vnútorne, to nám napovie aj ochranný vrchnáčik, aby olej neotvorili deti.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Osmant je používaný v tých najvzácnejších a najdrahších parfumoch na svete, v čínskej medicíne redukuje hlien a odstraňuje stázy krvi. V tehotenstve používame opatrne, nakoľko gáfor sa v tehotenstve môže iba výnimočne a na miesta mimo bruška.