* Console™ Touch * zmes esenciálnych olejov 10ml

Vypredané Ukľudňujúca zmes, emocionálne upokojenie

Cielené namiešaná zmes esenciálnych olejov: kadidlo, pačuli, ylang ylang, cistu, badián, amyris, santalové drevo, ružu a osmatus. Je to ukľudňujúca zmes, vhodná pre akúkoľvek vekovú kategóriu aj pohlavie. Veľmi často používaná práve na večer, alebo noc, aby všetky tie myšlienky, čo sa nám v ťažších emočných obdobiach preháňajú v hlave, nám dovolili sa upokojiť a zaspať. Môže sa podľa potreby používať v akúkoľvek hodinu počas dňa. Pre deti je to vhodné aj počas denného spánku. Táto zmes nám pomáha zabudnúť na smútok a načerpať novú energiu do života. Zlomené srdce sa nám ľahšie zahojí, keď si zvykneme túto zmes dávať namiesto parfumu na oblasť hrudníka, krku a zápästí. Ťažké, smutné obdobie v našom živote sa nám ľahšie podarí prekonať práve vďaka tejto zmesi. Pôsobí mierne afrodiziakálne, takže pomáha aj pri frigidnosti. Ženám môže pomôcť k hormonálnej rovnováhe. Dievčatá v pubertálnom období, ktoré je emočne náročnejšie ako sa zdá, veľmi ocenia túto zmes taktiež. Vhodná aj po potratoch a podobných životných situáciách. 

37,00 €

Prípravky vo verzií TOUCH používame lokálnou aplikáciou na pokožku zvonka, je to esenciálny olej plus frakcionovaný kokosový olej doterra.

Aplikujeme na oblasti srdca, hrudného koša, chodidlá, zápästia, popod nos, spánky, čelo, zátylok, každý si nájde svoje miesto na tele, kde je mu to najpríjemnejšie a najužitočnejsie.

Obsahuje veľmi vzácne kvety, ktoré sa používajú aj v tých najdrahších aj najvzácnejších parfumoch.