Sme vášniví alchymisti

Táto stránka so svojimi produktmi je pre všetkých, ktorí majú radi zdravý životný štýl, poznajú, alebo by sa radi zoznámili s prírodnou medicínou prostredníctvom prírodných esencií. Taktiež je pre tých, čo sa radi hrajú, tvoria, a vyrábajú veci z prírodných zložiek. 

Už ako dieťa som mala možnosť vyrastať v súlade s prírodnou medicínou vďaka mojej mame, ktorá sa už vtedy zaujímala o bylinky, zdravú stravu a ich pôsobenie na organizmus. A dnes ako dospelá vidím, aké je moje telo iné, čisté a silné, ktoré nebolo celý život ničené umelou chémiou, také, ktoré rýchlo reaguje na alternatívnu medicínu.  

Niečo viac o mne

Keď som mala asi tri roky, sa po prvýkrát u nás doma objavil esenciálny olej. Odvtedy som zvyknutá na prírodnú medicínu. Avšak ako dieťa som pár krát dostala od lekárky antibiotiká, no tie mi žiaľ spôsobili črevnú kandidózu. Pri tomto probléme mi lekári nevedeli pomôcť a iba na mne skúšali rôzne diéty. A tak sa moja mama starala o moje zdravie formou prírodnej medicíny.

Po mojich osobných skúsenostiach s modernou medicínou, som úplne prestala chodiť k lekárom. Začala som sa viac orientovať na ayurvédsku a čínsku medicínu. Niekedy mávam problémy s trávením, ale vďaka esenciálnym olejom si viem rýchlo a kedykoľvek pomôcť, pretože sú malinké a dajú sa vždy vziať do kabelky so mnou.

 

Momentálne som matkou 2,5 ročného synčeka a od kedy sa narodil, je bežne natieraný esenciálnymi olejmi. Veľakrát mi tieto kvapôčky pomohli, keď som už nevedela, čo mu je, keď už nič fyzické ho netrápilo, ale bol nepokojný a nevedel zaspinkať alebo sa len tak ukľudniť. K lekárke chodíme vždy iba na preventívne prehliadky a povinné očkovania. Antibiotiká absolútne nepoužívame, a vždy keď má soplík, kašlík, horúčku, tráviace ťažkosti alebo iné trápenie, si úplne vystačím s esenciálnymi olejmi. Podľa potreby použijem väčšie alebo menšie množstvo, riedenú alebo neriedenú formu a typ bylinky. 

Keď vidím ako sa niektoré mamičky trápia s novorodencami, napr. s kolikami a vidím ako bábätkám dávajú do zadočku rúrku na uvoľnenie vetrov, tak sa mi na to až zle pozerá. Keď si predstavím, že ja som synovi vždy večer po kúpeli natrela bruško ZenGest olejčkom, alebo feniklovým olečekom, a mala som pokoj, a hlavne môj syn mal pokoj a pohodu. 

Prírodný spôsob starostlivosti o telo chcem posúvať ďalej, informovať všetkých o možnostiach prírodnej medicíny a ukázať ľuďom, ako sa o seba a svojich blízkych postarať aj vtedy, keď už moderná medicína nevie ako ďalej.  


CPTG - Certified Pure Tested Grade

Certifikovaná čistá testovaná trieda - oleje od firmy doTERRA sú certifikované na široké používanie, podľa druhu bylín na vnútorné použitie, aj lokálnu aplikáciu na pokožku a taktiež na inhalovanie alebo difúzovanie v priestore, v ktorom sa nachádzame a dýchame, spíme, pracujeme, hráme sa a čokoľvek iné.